jupiter akrep
JUPITER AKREP (2) te
Ekim 19, 2017
ikizler dolunay
IKIZLER DOLUNAY ı ne söylemek istiyor?
Aralık 3, 2017

JUPİTER AKREP te 1 yıllık dönem (ekim 2017-kasım 2018)

jupiter akrep te

JUPITER AKREP te     1 yıllık dönem (ekim 2017-kasım 2018)

– Yükselen burclara göre etkileri:(1)

Koç Yükselenler:

Jupiter Akrep te, 8 ci evlerinde. başkaları üzerinden , yada başkaları vasıtasıyle para kazanabilir,eşiniz daha fazla para kazanma potansiyeline sahip olur, bazı önemli yatırımlarda bulunabilirsiniz.Banka kredisi ile araba, ev alabilir, miraslardan pay çıkabilir, extra para ,varlık kazanabilirsiniz.
Devletin bir kurumundan veya, sigorta dan extra bir para gelebilir, vergi iadesi alabilirsiniz, alacaklarınız size borclarını geri ödeyebilir. Bazılarınız ( kadınlar tabi ) hamile kalabilir, cinselliğinizi daha fazla kullanabilir, yada kullandırtabilisiniz.

Negatif anlamda, sömürülmek, faydalanılmak, istismar edilmek de anlam çıkabilir. Bu konulara dikat etmenizi öneririm.
Hamilelik için , bir tedavi gördüyseniz, geçmişte çok uğraşmış iseniz, bu dönemde artık sonuca varıp, hamile kalma olasılığınız artabilir.
Jupiter akrep döneminde, yep yeni bir duruma, olaya adapte olabilirsiniz. Dönüşüm içinde olup, büyüme sürecinde olabilirsiniz. İçsel hayatınıza yeni deneyimler katabilirsiniz, maneviyatınızda bazı kavramları daha derin anlamak, katmak , birleştirmek isteyebilirisiniz.
Parayı elde etme dönemi… elindeki toplu parayı yatırıma dönüştürebilir, miras, burs, telif hakkı , şans oyunlarından para kazanabilir.
Daha spirituel , şifa sanatları uygulayıcı master olma şansınız artıyor.Yeni bir çocuk,yeni devrim hareketlerm içinde olma, nasıl değişmeliyım, nasıl dönüşmeliyim gibi bir çaba içersine girebilirsiniz. Astrolojiye merak salabilirsiniz.

 

Boğa Yükselenler:

Çok fazla yeni insan ile tanışacaksınız. Farklı ülkelerden ,farklı backround dan,farklı kültürlerden olabilir. Yeni ortaklıklar başlatabilirisiniz. Çok seyahat edip,uzaktaki arkadaslarını ziyaret edebilirsin.https://www.cavidanunsal.com/yazilarim/uranus-boga-ya-girince/
Yabancı biri ile evlenebilir, Aşkı baska ülkede bulabilirsin. Veya eşin (seni bulması için) ..çok uzak yere seyahat edebilir . Ortaklıklar büyütülebilir. Boğa -akrep aksı çok aktif olacağından, daha çok ilişkiler konusunda radikal kararlar alma, evlenme kararı verme,
yada hayatınızdaki kişi ile ilişkinizi bir ust noktaya taşımak isteyebilirsiniz. .. Hiçbir ilişkiniz yoksa, evlilik uzerine ilerleyecek yeni bir ilişkiye başlama söz konusu olabilir, yada körü körüne bir ilişkiniz varsa,onu bitirip, hayatınızı yenilemek konusunda fırsat doğabilir.
Ortaklık temelli yeni bir işe girişebilirsiniz . tüm şartları iyice inceleyiniz,menfaatlerin karşılıklı uyuşması önemli bu konumda. cok fazla açık düsmanlık olaylarına maruz kalabilirsiniz. Dedikodulara karşın cok tepkisel davranmamanız gerekir. bir borcunuz varsa onu rahatca ödemeye başlayabilirsiniz .
Ortaklıktan daha fazla para kazanma olasılığı artabilir.
Ruhunuza dokunan ilişkilere devam etme , yürümeyen , karşı taraftan bir katkı , fayda görmeyecegınız ilişkileri terketme zamnı geliyor olabilir.

Ikızler Yükselenler: Jupiter Akrep te,  6 cı evinizde . Sağlıgınız düzelecek.Bir rahatsızlığınız varsa, daha iyi tedavi yöntemleri bulabilisiniz.
Işte çok yogun olacaksınız. Fırsatlarınız çıkacak birden ..yeni bir iş , yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Bir hedefinizin olmasını tavsiye ederim,bu durumda karşınıza gelecek fırsatları daha çabuk algılayabilirsiniz.
Sağlık ile ilgili gereken tüm tetkiklerinizi zamanında yaptırınız , uzun zamandır sinyal veren rahatsızlıklarınıza kulak veriniz . Uzun zamandır ertelediğiniz ameliyat varsa , yaptırınız. Kullanmanız gereken ilaçlar ve tedaviler varsa , rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Iyileşme enerjileri çok yüksek gelecek.
Gundelik dinamikleriniz harekete geciyor. Rutin dışına çıkıp, daha derinlikli , araştırmalı işlere girebilirsiniz.
Extrem gunluk planlarınız olmaya başlıyor. Üstunuz ve altınız ile ilişki ve duygulanızı kontrol edin , düşmanlık beslemeyin, sadece işiniz ile ilgilenip onları tamamlayınız. Terfi. yükselme emareleri görülebilir. Farklı, yeni bir işe gecerseniz de , daha iyi şartlar olacağını söyleyebilirim. Yeni teklifleri hemen reddetmeyin.
Bir pet hayvan edinebilirsiniz. Hizmet anlamında, çok iyi bir yardımcı bayan, dadı vs ,sizi memnun edecek tamirciler ,alt çalışanlar bulabilirsiniz . Bu konularda şans sizden yana olacak. Hayatınızı düzene sokmak , yeni iş bulmak için kolları sıvayabilirsiniz.

Yengeç Yükselenler: Jupiter Akrep te .5 ci evinizde.Yaratıcılık, neşe, eğlence, çocuklar konusunda mutlu olma.. Jupiter size, yeni bir aşk , romantizm , yeni bir tanışma, flört, bir yabancı ülkede ziyaret sırasında aşkı bulmanıza yardım edebilir.
Daha fazla optimist olursunuz, daha fazla macera severlik , yeni flörtlerden  zevk alabilir, çocuklarınız ile daha fazla zaman ayırabilir, kendi yaratıcı yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz, var olanları geliştirebilir, bazı hobby veya yeteneklerinizi bir mesleğe dönüştürebilirsiniz, onlardan para kazanabilirsizniz.
Sizin için pozitif bir transit olacaktır.
Yengeçler için, hassas, derin, melankolik derler. Bu dönemde, aksine, flört halınde olan ilişkiler daha ciddi hale gelebilecek. Bekarsanız , tutkulu bir ilişkiye geçebilir,Evli iseniz ,yeni çocuğunuzun olması, yeni anne baba olmanız, kaçınılmaz görünüyor.
Yoktan varetmek konusunda yaratıciliğiniz tavan yapacak . Bel bölgesi ve jinekolojik sağlığınız açısından ,zararlı enerjilerden uzak kalmak için, spor yapmanızı öneririm .
Spekülasyon, milli piyango, borsa konusunda bilginiz varsa, şans fırsatlarını kullanabilirsiniz , dinamik olun bu konuda. Daha artistik, daha sanatsal , daha sofistike şeklinde kendinizi ifade edebilirsiniz bu süreçte. Yüksek enerjili ifade . Çocuklarınız varsa, onların başarılarına çok sevinecek, mutlu olacaksınız.. Riskli ticaret fırsatları , iyi düşünüp tarttıktan sonra değerlendirebilirsiniz. Eğlenceli işler, toplantılara katılacağınız, onlardan daha çok zevk alacağınız bir dönem.

www.facebook.com/astrologcavidanunsal/

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »