URANUS Boğa ya girince..
Ekim 19, 2017
jupiter akrep te
JUPİTER AKREP te 1 yıllık dönem (ekim 2017-kasım 2018)
Ekim 19, 2017

JUPITER AKREP (2) te

jupiter akrep

JUPITER in doğum haritanızda bulunduğu konum, hayatınızda şans , iyicil, “büyük yarar” etkilerin nereden geleceğini ve bu konuda en fazla hangi deneyim alanlarınızın olacağını gösterir. Jupiter in bulunduğu burç ise, bilginizi nerelerde genişleteceğinizi açığa çıkaracaktır. 10 ekim 2017 – kasım 2018 arasında Jupiter Akrep te gezinecek.Akrep sembolizmini düşündüğümüzde, astrolojik olarak iyi haberler ve kötü haberler var. Yani daha doğrusu , bir şeye ulaşmada doğru yollar ve yanlış yollar vardır.Nasıl kullanıldığına dikkat etmek gerekir.

JUPITER AKREP in 2018 transitleri muhteşem

Akrep, insan psişesindeki güçlü enerjileridir. Reflexler, içgüdüler, iştah, öfke, korku,içimizdeki yaralı yerler. Bizim cinselliğimizdir. Jupiter, bu sefer bu cinsel gücü arttıracak enerjidir. Jupiter Akrep te , aynı anda, ölüm ve yeniden doğuştur. Hamilellikler, sex, cinsellik üzerine kurulu samimiyet, başkaları üzerinden para kazanmaktır. Eşimizin geliri, kendi kaynaklarımızı başkaları ile nasıl paylaşıyoruz, ortaklaşa kazançlar konusundaki tutumumuzdur. Bir diğer taraftan, sır turma, gizlilik, esrarengizlik, gizem, muamma, bilinmeyen, ayrıca hikmet ile alakalı bir burçtur Akrep.Akrep burcu, Astrolojide 8 ci ev ile alakalıdır. İçsel gelişim ve dönüşüm ,olayları ele alma ve çözme metodlarımız,bu konudaki kişisel gelişimimiz, en derin duygularınız ile baş başa kalmak , içinizdeki içgüdüsel gizli ve yasak olan istek ve heyecandır.Jupiter akrep deyince, Jupiter in yönettiği 9 cu ev ( yay ın evi) , yabancılar, yabancı ülkeler, uzak yerler ve 12 ci ev ( balık ğın evi) ni de atlamamak gerek . 12 ev Neptun tarafından yönetilse de, eş-yöneticisi de Jupiterdir. Neptun ve Jupiter , az çok , hastaneler,hapishaneler ve kapalı yerler ,hatta bağımlılıklar ile de ilişkilendirilir. Jupiter , Yay ı yönettiğinden, uzak ülkeler, yabancılar ile olan ilişkileri de
kapsıyor.Dolayısı ile, Jupiter akrep de, bazı burc insanlarına, başka ülkelerde eğitim öğretim, bilgelik, akıl, irfan, ilim konusunda çalışma potansiyel ve olasılıkları getirecektir. Jupiter ,spirituel liderleri yönetir, dolayısı ile bu dönemde, dünyada bir Dini Liderin ölümü sözkonusu olabilir.

Resmi almaya başlıyorsunuz.
Jupiter, şans, bolluk, bereket ,iyicil herşeyi bolca akıtandır.Dikkat edin, Jupiter bütün bunları hemen 10 ekimde herkese kepçe ile vermeyecektir. Belli bir dönem sizi takip edip, belli bir dönem bekledikten sonra, belki de bir yıllık dönemin sonlarına doğru,size layık ve hak eden olarak görürüse,bağışlama yapacak ,nasip ettirecektir.. Ancak , o andan itibaren, hayatın ilerlemesine izin verecektir. O ana kadar, dilek, istek ve niyetlerinize dikkat edin. Yukarda bahsettiğim Akrepsel konuların kayıp yada kazancın hangi tarafında olacağınıza ,Iyiliklere karşılık iyilik, güzellik, ilerleme, kötülüklere karşı Akrep azabını çekebilir, tüm sonuçlara da kendiniz sebep olabilirsiniz.

www.cavidanunsal.com

https://www.facebook.com/astrologcavidanunsal/

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »