Balık Burcu
Eylül 29, 2017
URANUS Boğa ya girince..
Ekim 19, 2017

JUPITER AKREP in 2018 transitleri muhteşem

jupiter-neptun etkileşimi

JUPİTER akrep transitleri 2018

Hayatınızın en muhteşem transitine hazırlanın.
Akrepteki JÜPITER, bazılarımız için harika bir transit olacak.
Geçen yıl, Jüpiter Terazi’deki transiti sırasında Pluto ile 3 kez KARE, Uranüs ile 3 kere KARŞIT açı yapmıştı ve bizlere deyim yerindeyse kök söktürmüştü. Tahmin ediyorum ki hala son Jüpiter Uranüs karşıtlığının etkilerini yaşayanlar vardır.

Allaha şükür Jüpiter bu yılki Akrep transitinde, diğer ağır gezegenlerle genel olarak OLUMLU açılar, görünümler yapacak.
Hayatımız boyunca görüp görebileceğimiz en güzel transitlerden bir tanesi JUPİTER – NEPTÜN üçgenidir. Şans ve bolluğun gezegeni ile Yaradan’ın ilahi sevgisi, güzellik ve yüksek hayaller gezegeni ile mükemmel bir uyum içinde olacak.

Evet, önümüzdeki aylarda böyle güzel 3 transit geçireceğiz.
Jüpiter Neptün ile 120 yaparak, baştan çıkaracak.
Peki ama hangi tarihler arasında ?
– 3 Aralık 2017 – (ileri) Jüpiter 11 ° Akrep – 120 – (ileri) Neptün 11 ° Balık
– 25 Mayıs 2018 – (retro) Jüpiter 16 ° Akrep – 120 – (ileri ) Neptün 16 ° Balık
– 19 Ağustos 2018 – (ileri ) Jüpiter 15 ° Akrep – 120 – (retro) Neptün 15 ° Balık
Yengeç, Akrep veya Balık’ta 10 ° ila 17 ° arasında kişisel gezegenleriniz (Ay, Güneş, Mars, Venüs, Merkür) varsa yaşadınız! Önümüzdeki aylarda inanılmaz bir zaman dilimine gireceksiniz demektir.
Dahası, Ocak ve Eylül 2018 arasında, tam üç defa transit Jüpiter ile transit Pluto arasında sekstil (uyumlu ) açı da olacak. Samimiyet, yakın ilişkiler, sıkı dostluklar, kısaca yakınlık sorunlarınız için şifa ve iyileştirici enerjiler yardımınıza geliyor. Harika transitler bizleri bekliyor.
Önümüzdeki yıl boyunca Jüpiter Akrebin böyle güzel açılar yapması, ilahi kutsamanın eli gibidir. Bu, Jüpiter Terazi sürecinde çalkantılı dönemler geçirenler için yürek yumuşatan, rahatlatıp bir ohh dedirten güzel bir etkidir. Akrep Jüpiter uzun zamandır beklediğiniz şifayı getirecek ve hayata olan inancınızı geri yükleyecektir.
Hayatta hala aradığınızı bulamadıysanız, Jüpiter Akrepteyken,  aramayı bırakmanızı ve basitçe evrene teslim olmanızı ve sizi yönlendirecek enerjilere kendini bırakmanızı öneririm. Bunu yapabilirseniz, aradığınız kolayca önünüze gelecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »