BenCavidan Ünsal


Romanya doğumluyum. Lise ve üniversiteyi İstanbul'da okudum. I.T.U. Endüstri Mühendisliği bölümünden mezunum. Uzun yıllar, kurumsal şirketlerde üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra, emekli oldum ve 2012 yılında, Sn. Hocam Oğuzhan Ceyhan'dan aldığım danışmanlıkla, astrolojiye olan ilgim şekillendi. Bu ilgi, beni daha profesyonel düzeyde Astroloji eğitimlerine yöneltti. Aldığım eğitimler sırasında, kendi haritamı ve potansiyellerimi inceledikçe, astrolojinin de tesadüfen hayatıma girmediğini öğrendim, tıpkı yaşadığım diğer deneyimler gibi… Batı Astroloji ve Karma Astroloji Temel ve İleri sınıflarını tamamladım. Astrolojinin derinliğine daldıkça, olayların oluşumuna sebepleri, daha açıklayıcı yeni kavramlar olduğunu gördükçe, tutkum devam etti. Eğitimlere daha büyük bir iştahla devam ettim. Bu süreç içerisinde birçok yerli ve yabancı Astroloğun farklı yaklaşımlardaki eğitim ve seminerlerine de katıldım. Uranyen Astroloji, Finansal Astroloji, Okült Astroloji (temel ve İleri), Sinastri (Ilişki Astrolojisi), Horary- Soru Astrolojisi, Astrokartografi (Konum Astrolojisi), Medikal Astroloji konularında, farklı ve deneyimli Astrologlardan dersler aldım.

Sonrasında, öğrendiğim bu kadar engin ve kadim bilgiyi, başkalarının yararına da olmak üzere, eğitim yoluyla, Astrolojiyi sevenlerle paylaşmaya karar verdim. Halihazırda, İstanbul'da, hem Astro Danışmanlık veriyor, hem de Karma Astroloji “Temel düzeyde” eğitim veriyorum. 2021 yılından itibaren “ Uranyen Astroloji “ dersleri de vermeye başladım.


 

Eğitim ve Danışmanlık Merkezimiz


İstanbul'un Anadolu Yakası'nda Kadıköy semtinde bulunan kişisel danışmanlık ve eğitim merkezimizde, bireysel olarak astroloji danışmanlığı hizmeti ve sınıf olarak astrolojiye giriş eğitimlerini alabilirsiniz.

 

Cavidan Ünsal Tanıtım Videosu

 

 
Translate »