jupiter-neptun etkileşimi
JUPITER AKREP in 2018 transitleri muhteşem
Ekim 19, 2017
jupiter akrep
JUPITER AKREP (2) te
Ekim 19, 2017

URANUS Boğa ya girince..

URANUS BOĞA da

Beklenmeyen olaylar, dış merkezlilik, yenilikler, deli profesör, aşırılıklar, sıradışı, pek hoş olmayan sürprizler getiren gezegendir.
Mayıs 2018 de Boğaya ilk girişini yapacak.
Kasım 2018’e kadar parmak uçlarını gösterecek ve sonra birkaç ay Koç Burcunun son derecelerine geri dönüş yapacak.
Koç-Terazi aksının son derecelerine; ilişkileri hakkında kararsız olanlar varsa, son bir cesaret ile, son bir hamle ile girişimde bulunmanızı kolaylaştıracak diyelim… Kimleri? Bir ilişkiyi sonlandırmak ya da başlatmak isteyenleri…

URANUS Boğa

2018’de olası değişim rüzgarlarını hafiften estirecek ve 2019’da ve 2021’de Oğlağa geçecek olan Satürn ve Plutonun, büyük yapılandırma, Master Projesinin ön fragmanlarını bize gösterecek!
Neden öyle diyoruz? Boğa ve Oğlak toprak burçlarıdır. Hepsi niteliksel olarak SABİT! Satürn ve Pluto nun ortak projesi de çok güçlü ve yapısal olarak sarsılmaz olacaktır.
2018’de Jupiter, Akrep, dörtlünün diğer ayağı konumunda , GRAND CROSS (sabitlerde Büyük Haç) sürecini tamamlama yoluna girecek. 4. sabit ayak, Kovada ne oluyor dersiniz? Oradaki küçük transitler ne olursa olsun, yine Uranüsün sözü geçecek.
Çünkü Uranus, Kova burcunun doğal modern yöneticisidir. Ay düğümleri Aslan–Kova aksını da unutmuyoruz bu arada. Yani anlayacağınız büyük kadersel değişiklikler, toplumsal ve bireysel anlamda kapıda…

Böylesi güçlü bir yapılanma ve göksel dizilimden, sadece Toprak burcları, sadece Sabit burclar değil , tüm burçlar etkilenecek .
Sabitlerde (Boğa, Oğlak, Kova, Aslan) Güneş, Ay ve yükseleni olanlar öncelikli etkilenirken, diğer burçlardan olanların da ,mutlaka bu 4’lünün içindeki burçlarda birkaç kişisel gezegeni mevcuttur. Yani kaçış yok.

URANUS Boğa PARA dengesi veya dengesizliği…

URANUS Boğa =TOPRAK=ZEMIN=IKAMETGAH dengesi veya dengesizliği…
Uranus-Boğa, yeni bir ekonomi dünyası oluşturmak üzere fokuslanır. Yani ufuktaki 2019-2021 ekonomik yapılandırma pek hoş ve güzel günler gösterecek gibi görünmüyor.
Yapılandırmadan çok, yıkıcı olma yolunda. Neden derseniz; URANUS sabiti sevmez, toprağı sevmez. İçi içine sığmaz, taşar, kükrer…
Kıssadan hisse, tüm ekonomik varlıklar, para birimleri, değerler , Türkiye’nin mali yapısı ve borçları , bu patlamadan ya da nihai çöküşten nasibini alacak.
Karma bağlantılı olarak, ülkeler, toplumlar, şirketler, insanlar arasında, fakir ve zenginin yeri değişecek.
Haritasında olumlu görünümleri olanlar daha az acı çekerek değişecek, ama olumsuz, sert görünümleri olanlar ciddi, sürpriz, hiç beklenmedik değişikliklere maruz kalacak. Mali dengelerinizi iyi oturtun ve detayını kontrol edemediğiniz, boyunuzu geçen, aşırı yatırımlara girmeyin.
Borçlu iseniz, geri ödemeleri toparlanmak, son rotüşlar için 1-2 yılınız var.
Güzel haber; 2020 yılında altın çağ başlıyor.
Sağ kalanlar için umutlu günler gelecek…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »