Venüs Retro Aslanda
Temmuz 22, 2023

İkizlerde Dolunay – 27.11.2023

Bugün 4 drc İkizler Dolunayı, artan iletişim, entelektüel uyarım, duygusal iç gözlem, uyum sağlama veya değişimin teşvik edilmesiyle vurgulanmıştır. Hayatımızda bize zor gelen neyi temizlemek istediğimizi ve hayatımızda neyi arındırmak istediğimizi düşünmeye başlamamız için rehberlik ediyor. Hayatımızın hangi alanı çok fazla ağırlaştı? Kısıtlı olan kaynaklarımızın çoğunu tüketiyor? Hayatımızda ağır gelen şeyleri bırakmayı düşünmenin zamanı. 2024’e daha fazla uyum, zarafet ve kolaylıkla geçebilmemiz için mutfağımızı temizlemeye başlamanın zamanı geldi. Bu Dolunayı, neyin taşınamayacak kadar ağır olduğunu ve yeni yılda nelerden özgür olmak istediğinizi değerlendirmek için kullanabilirsiniz. Niyetinizi belirleyin ve Evrene yayın.
#İkizler, mükemmel sosyal becerileriyle bilinen iletişim gezegeni #Merkür tarafından yönetiliyor ve bu, sosyal olmak, bir toplantı düzenlemek veya arkadaşlarla vakit geçirmek için harika bir zaman. Doğal olarak sosyal takvimimizin bazı etkinliklerle dolduğunu ve konuşmalarımızın daha kolay aktığını görebiliriz.
Şu anda iş başında olan birçok gezegensel güç var. Bu da Merkürü hem meşgul ediyor hem de belki biraz dağılmasına sebep oluyor. Eğer içinizde bir şeyler köpürüyorsa, bu ay bazı şeylerin taşmasını tetikleyebilir. Hararetli duygular artabilir ve olayların gidişatından dolayı kendimizi biraz sinirli veya hüsrana uğramış hissederken bulabiliriz. Bu zamanı, bize artık çok külfetli hale gelen şeylerden kurtulmak için kullanmak ve eğlenceli, sosyal aktiviteler yaratmak, hissettiğiniz her türlü gerilimi yumuşatmaya yardımcı olabilir. Karmanın gezegeni ve Usta Öğretmenimiz Satürn de aktif olduğundan, bize ilişkilerimizde sınırlar koymanın ve bizden istenenleri icra ederken, sağlığımıza ve genel refahımıza dikkat etmenin önemini hatırlatıyor.
Çoğumuz kendimizi tartışmak istediğimiz çok sayıda düşünce, soru ve görüşle karşı karşıya bulacağız. İkizler #Dolunayı güçlü bir öğretmen olacak gibi göründüğünden kendinize öğrenci olmanıza izin verin; muhtemelen bu ay geçtikten sonra, olayları daha değişik bir yerden farkedip daha iyi anlayabileceğinizi veya olaylara daha büyük bir perspektiften bakabileceğinizi göreceksiniz. Genel olarak Kasım 2023 Dolunayı, geçmiş yılın karmaşasından kurtulmaya başlamamızı ve arkadaşlarımız ve ailemizle sosyalleşmeye zaman ayırmamızı hatırlatıyor. Yay ve ikizler hareket zamanı demektir. Gece geç saatlere kadar arkadaşlarımızla sohbet edebilir veya mesajlaşabilir, planlar ve olasılıklar hakkında beyin fırtınası yapabiliriz.
Kolektif düzeyde bu Dolunay, açık iletişimin ve bakış açılarının paylaşılmasının önemini vurguluyor. Zaman zaman giderek kutuplaşan bir dünyada, belki de bu dolunay, sadece cevap vermek veya savunmak yerine dinlemenin, karşıdakini anlamanın gerekliliğini de hatırlatıyor. Ve bölünme yaratmak yerine, medeni, uygar, hatta kibar söylem ve müzakereler ile ortak zemin aramak, Dolunay’ın getirdiği gergin enerjilerin tuzağına düşmekten sizi alıkoyacaktır.
İkizler Dolunayı hepimizi mantıksal ve sezgisel yönlerimizi dengelemeye, öğrenmeye ve sosyal etkileşimi daha yapıcı bir düzeyde benimsemeye davet ediyor. Aşırı bilgi yüklemesinin ve aldığımız bilgilerin ikiliğinin getirdiği zorlukları nasıl yönetiriz? Sorusu üzerine kafa yormamızı istiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »