15 Mart – 4 Nisan 2021 Balıkta Merkür
Mart 17, 2021
Haritasında Doğuştan Merkür Neptün Kavuşumu Olanlar Mutlaka Okuyun
Mart 31, 2021

Venüs Koç’ta

Aşk Gezegeni Venüs, rüya gibi aşkların burcu olan Balık burcundan ayrılıyor ve ekinoks ertesi 21 Mart’tan – 14 Nisan’a kadar kalacak olan ateşli, iddialı , aceleci Koç burcuna doğru ilerliyor. Tüm dramalar, aşk hayatlarımıza dönüyor, ama korkmayın. Biraz baharat eklemek şu anda tam ihtiyacımız olan şey olabilir.
 
Koç burcundaki Venüs aşk hayatlarımıza yönelik daha büyük tutkuları, enerjiyi ve eylemi işaret ediyor. Çekici olduğumuz ve daha iyi tanımak istediğimiz kişilerle bağlantı kurma konusunda , kendimizi daha iddialı hissedebiliriz. Koçtaki Venüs çok flörtöz olup , açıkça istediğini söyler , doğrudan girişimde bulunur veya mevcut bir ilişkiye daha taze, daha heyecan verici bir yaklaşım arar.
 
Ancak bu transit harika bir ilk buluşma enerjisi getirirken, Venüs aslında Koç burcunda pek rahat olmadığını akıldan çıkarmamak gerek. Koç’taki Venüs kırmızı ateşli, ancak çok uzun sürmeyen cinsel ateş türüdür.
Bu gezegen-burç kombinasyonu bir gecelik ilişki ve flört için harika, ancak uzun vadeli ilişkilere başlamak için en iyi zamanlama değildir. Ama zaten bir ilişkiniz varsa, Venüs Koç oldukça ferahlatıcı olabilir ve yatak odasında daha fazla eğlenme olasılığını getirebilir.
 
Aşk ve Güzellik Gezegeni, serseri ve dürtüsel Koç’un burcunda parladığında, kovalamacanın heyecanını sever ve hayat sıkıcı olmaktan çıkar ama aynı zamanda kendisine hayranlık duyulmasını da talep eder.
Bazı heyecan verici yeni cinsel enerjinin yanı sıra, Koç burcundaki Venüs aşk için çalışmayı da sever. Partnerler kendilerine bakıldığını hissetmek isterler.
 
Ufak bir uyarı. Aşırı dürtüsellik, özellikle ciddi kalp(aşk) meselelerinde bazen başımızı belaya sokabilir. Artan heyecan sabırsızlık, kıskançlık veya bencillik olarak tezahür edebilir, bu yüzden dikkatli olmak gerekir
Yoksa sevdiklerinizin duygularını incitebilirsiniz. Buradaki anahtar faktör, “denge”. Bu çılgınca eğlenceli, seksi, her şeyin gerçekleşebileceği , geçici bir zaman dilimi olduğunu unutmayınız.
 
Koç burcundaki Venüs, yeni veya heyecan verici bir şeye doğrudan dalmak için maddi fırsatlar ve maceralar da getirebilir. 24 Mart ve 2 Nisan arasında da özellikle dikkatli diyorum. Venüs, Chiron ile buluşacak, bu da aşk, seks , ilişkiler ve para ile ilgili derin bir güvensizliğin yüzeye çıkabileceği anlamına geliyor. Onları görmezden gelmek bir seçenek olmayacağından, onlarla doğrudan yüzleşmeliyiz. Bu konulardaki zayıf noktalarımızı kucaklamaya cesaret edersek, bu Venüs – Chiron buluşması, kalplerimizi iyileştirme fırsatı ile birlikte gelir. Kendi beklentileriniz, ihtiyaçlarınız ve kusurlarınız hakkında gerçekçi olmanız çok önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »