Venüs Koç’ta
Mart 22, 2021
15 Nisan – 9 Mayıs 2021 Venüs Boğada
Nisan 15, 2021

Haritasında Doğuştan Merkür Neptün Kavuşumu Olanlar Mutlaka Okuyun

Şu anki Merkür (zihin, algılama şekli) – Neptün (ilahi bilgi, maneviyat, yetenek, psişik kabiliyet) kavuşumu, doğuştan sizde var olan duyumlarınızı o kadar yükseltir ki, gelen bilgi miktarını işlemek zor olabilir. Neyin gerçek olup neyin olmadığını, neyin önemli olduğunu ve neyin sadece arka plan gürültüsünü ve neyin gizli tutulup tutulmayacağını deşifre etmek bir problem haline gelebilir. Başkalarının çoğunun görmediği şeyleri başka duyularla görecek, duyacak veya fark edeceksiniz. Bu, çok gençken hayali arkadaşları veya varlıkları içerebilir.

Başkalarına güven aşılar ve kendinizi kabul ettirebilirseniz, kabiliyetleriniz değerli yeteneklere dönüşebilir.

Kurgudan gerçeği deşifre etmeyi öğrenmek ve ruhani yeteneklerinizi ahlaki ve adil nedenler için kullanmak isteyebilirsiniz.

İlahi kanaldan bilgiler akabilir, onları algılamakla kalmaz, aynı zamanda birçok sözlü ,sözlü olmayan bilgiyi ve psişik enerjiyi de yansıtabilirsiniz.

İnanılmaz yaratıcılığınız ve hayal gücünüz, resim, dans veya tiyatro gibi sanatlarda, ayrıca şifa veya diğer iletişim alanlarında fikirlerinizin başkalarına dokunabileceği ve ilham verebileceği bir kariyere yol açabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »