Haritasında Doğuştan Merkür Neptün Kavuşumu Olanlar Mutlaka Okuyun
Mart 31, 2021
29 Mayıs – 22 Haziran 2021 Merkür Retrosu
Mayıs 29, 2021

15 Nisan – 9 Mayıs 2021 Venüs Boğada

Venüsün yönetici olduğu, rahat ve huzurlu olduğu bir yer. Demek ki, ilişkiler ve finansal meseleler çok daha olumlu bir safhaya geçiyor. Kalıcı gücüne sahip ve bize biraz daha fazla güvenlik sağlayan durumlara odaklanıyoruz. Ayrıca kendi rahatımıza öncelik verirken, görevimiz hayatımıza biraz daha fazla hoşgörü nasıl dahil edebileceğimizi idrak etmek.
 
Geçen haftalarda yeni ilişkilerin olasılığı üzerinde ordan oraya koşuşturuken (venus-koç) bundan sonra bu ilişkilerden hangisinin daha uzun sürmesini istediğimize odaklanmalıyız. Özellikle nisan ayı sonlarında, #venus ‘ün #uranüs ile kavuşuma ve #saturn ile gerilimli açıya girinceye kadar çok ciddi olarak karar vermeliyiz. Hangi ilişkilerin uzun vadede süreceğini ve hangilerinin süremeyeceğini inceleyiniz. Arkadaş grubunuzda veya sosyal çevrenizde değişiklikler veya kaymalar olabilir. Satürn, #kova burcunda olduğu için, toplumsal hedefleri sizinkine uygun olanlarla birleşmeyi, onlarla ilişkiyi sürdürmeyi atlamayın.
 
Bu süre zarfında nicelik yerine, niteliği seçmeyi de aklımızda tutup, kimin bizi daha iyi hissettirdiğini ve hayatımızı zenginleştirdiğini düşünmeliyiz. Çevremizdeki insanları gerçekten sevip sevmediğimizi ve karşılığında bizden gerçekten hoşlanıp hoşlanmadıklarını da düşünmeliyiz. Mayıs ayının başına doğru Venüs, #Neptün ve #Plüton ile bağlantı kurarak yüzeysel ilişkilerimizi bırakmamız ve artık bizim için çalışmayan olanları ayıklamak için sağduyumuzu kullanmamız gerektiğini vurgulayacaktır.
 
Son olarak, #Boğa burcundaki Venüs, uzun vadeli bir finansal plan veya görünüm oluşturmak için bu yılın içindeki en iyi zamanlardan biri olabilir. Bir bütçe oluşturun ve acil durumlar için tasarruflara öncelik vermeye başlayın. Ayrıca, bu zamanı tamamen kendinize – zihin, beden ve ruh – bakmak için de kullanın. Biraz kendini beğenme bencilce değildir ve çok da pahalı olması gerekmez. Arada bir kendimize bakmamız ve kendimize mola vermemiz gerekir. Işte şimdi ,doğru zaman. Biraz öz bakım yapın, biraz kendinizi şımartın, estetikler, bakımlar, güzel kokulu banyo, masajlar yaptırın ve kendinizi sevgi dolu, iyi insanlarla çevrelemeyi unutmayın.
Sevgiler.
.
.
.
#karmaastroloji #astrology #astrolojidanışmanlığı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »