Jüpiter Koç’ta 10 Mayıs – 28 Ekim 2022
Mayıs 18, 2022
Mars Retrosu (30Ekim-12Ocak)
Kasım 1, 2022

Şironyen Koç Dolunayı

Sen-ben aksında gelişen, her türlü sorunlu ilişkiyi etkileyen Şironyen Koç dolunayı, içsel gerginlik ve baskı yaratıyor. En içteki ağrılarımızı ve acılarımızı derinden kazıyor ve eski yaralarımızı yeniden deşiyor. Öfkeli, içten içe kızgın, gizliden saldırgan ve alıngan olmamıza rağmen açık, dürüst ve şefkatli sohbetlerin yapılması gereken bir zaman dilimi…

Yapılması gerekenler: Eski ve zararlı davranış kalıplarını kırmak, onlardan vazgeçmek, büyük enerji değişimine izin vermek, ilişkilerdeki tıkanıklıkları kaldırmak ve yenilik getirmek için girişimde bulunmak, köhne ve sınırlayıcı inançları temizlemek…

Sorunları çözme ve duygusal yaraları iyileştirme arzusu uyandırmak, önyargısız iletişim, ruhsal bağlantılarının derinleşmesine izin vermek.
Ay’ın karşısındaki Güneş, ilişki zorluklarının üstesinden gelmeye yardımcı olmak için duygusal güç ve sezgi getirirken, Satürn de olumlu açısıyla duygusal olgunluk, öz disiplin ve sabır getirerek destek olacaktır. Fiziksel ya da manevi anlamda acıyan yerlerin iyileştirilmesi, esas sebebini bulmak için sorunun köküne kadar inip irdelemek için doğru bir zamandır.

25 Ekim’e kadar devam edecek olan bu küçülen ay fazı dönemini bir şeyleri bırakmak ve salıvermek, dinlenmek, iyileştirmek, yenilenmek, tefekkür etmek, meditasyon yapmak, dağınıklığı gidermek, hasat etmek, budamak veya saç kestirmek şeklinde daha olumlu yönde kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »