21 Ocak 2023 Kova Yeni Ayı
Ocak 21, 2023
Yepyeni Bir Döngünün Başlangıcı: Satürn Balık Transiti: 7 Mart 2023-Şubat 2026
Mart 3, 2023

Şans, Mutluluk ve Aşk Zamanı

Önümüzdeki 10 gün, Venüs-Jüpiter yani gökyüzünün iyicil 2 gezegeninin Koç burcundaki kavuşumunun iyiliklerini yeryüzüne taşıyacak. (1 ve 2 Mart 2023 tam kavuşum)

Bu bize
*bu yılın en romantik günü
*ani gelen, birdenbire bir şans veya servet
*ask ve romantizm konusunda nimetler, güzel sürprizler, fırsatlar
*nezaket, iyilik, lütuf dolu davranış ve muameleler görmek
*zevk, neşe ve hayat sevinci
getirebilir.

Bu yerleşimden en fazla faydalanacak kişiler; Koç, Yay veya Aslanda 11-13 drc ler arasında güneş veya yükselelenleri olanlar.

Bu kavuşumun diğer bir ortağı yaralı şifacı Şiron’un olduğunu atlamamak gerek.

Bu da lütuf ve kutsamaların, gelecek olan şansın şifa olacağını, bazen de şifanın bir sonucu olarak da nimetlerin ortaya çıkacağını anlatır.

Bu haftanın teması, Koç burcundan sebep, kendini sevme, kendine güven duymak ve yüksek özgüven.

Venüs kavuşum Jüpiter transiti aşk ve parayı, uyumu ve mutluluğu yansıtır. Çabalamak, mücadele etmek veya çok çalışmak zorunda değilsiniz. Bu, önceki iyi işlerinizden ve çok çalışmanızdan elde edilen iyi karmanın faydalarından yararlanma zamanıdır. Güzel şeyler ilginizi çekecektir…

İç uyumunuz, sıcaklığınız ve samimiyetiniz çok çekici olacaktır. İdeal olarak, bu zaman mümkün olduğu kadar çok insanla etkileşim kurarak dışarıda geçirilmelidir. Bu şekilde, kendinizi büyüme ve mutluluk için birçok fırsatlara açık olacaksınız.

Her türden ilişki, bu kavuşumun ana odak noktasıdır. Artan fiziksel ve iç güzelliğiniz sizi sosyal ortamlarda daha popüler kılabilir. Birebir durumlarda, özellikle eşinizden veya potansiyel ortaklarınızdan daha fazla ilgi görebilirsiniz. Bu, aşık olmak için en iyi geçişlerden biridir. Herhangi bir yeni romantizmin mükemmel bir eşleşme olması olasılıklar içersinde.

Pluton ve hygiea asteroidin kavuşumu da devrede. Servetinizi artırma olasılığının yüksek olması nedeniyle, herhangi bir finansal tekliften yararlanmalısınız. Yatırımlar, özellikle sanat eserleri, mücevherat ve diğer lüks eşyalarda kâra dönüşmelidir. Çok şanslı bir transit, bu yüzden ani ve beklenmedik bir şanstan faydalanabilirsiniz.

Herkesin şifalanması dileğiyle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »