Oğlakta Yeni Ay 23.12.2022
Aralık 22, 2022
Şans, Mutluluk ve Aşk Zamanı
Mart 1, 2023

21 Ocak 2023 Kova Yeni Ayı

21 Ocak 2023, 1 drc kovadaki yeni ay, alışılmadık ve biraz çılgın bir enerji yayacak!

Kova, benzersizliğimizi ve bireyselliğimizi kucaklamamızı ister. Bu, özgürlük arama veya gelecek için kapsamlı yeni hedefler ortaya koyma zamanıdır.

Kova ayrıca hepimizin içindeki “Garip, biraz kaçık ve sıra dışı” tarafımızı aktif eder. Haritanızdaki #kova burcunun kestiği ev konularında sıra dışı, asi ve farklı bir yenilik peşinde koşacaksınız.

Bu #YeniAy’da sizi özel ve farklı kılan her şeyi onurlandırın. Kim olduğumuzun farkına vardığımızda gücümüzü elimize alırız. Titreşimlerimizi burada yükseltiriz ve bu nedenle hedeflerimize daha kolay ulaşabiliriz.

Kova enerjisi güçlü bir şekilde yenilik ve devrimle doludur. Gelecek ile ilgili hedeflerimize dört gözle konsantre olduğumuzda kendimiz için oluşturduğumuz yaşam çerçevesi ve konfor alanımızın dışına çıkmak – toplum(elalem) sizi uzun zamandır kapana kısılmış hissettirdiyse- onun dışına adım atmak anlamına gelebilir.

Kova enerjisi, bireyi güçlü bir şekilde uyandırması yanında, kollektifi de derinden önemser. Kolektif için fayda sağlayıp sağlayamadığınız veya olumlu bir değişiklik yaratabileceğinizi görmek için bu yeni ayda kapasiteniz üzerinde düşünün derim.

Başkalarıyla fikir alışverişinde bulunun ve bu ay olaylara farklı bir açıdan bakmaya açık olun! Geleceğiniz için yenilik planları yapabilir ve statükoya karşı isyan edebilirsiniz. Başkalarının sizden bekledikleriyle değil, kendi gerçeğinizle ve amacınızla uyumlu niyetler ve hedefler belirleyin.

Bu, özellikle beyin gücü, yaratıcılık, el becerisi ve ikna gerektiren işler için çok verimli bir Yeni Ay olabilir. Değerli bir amaç için savaşabilir, tanıtım yapabilir ve başkalarını ikna edebilirsiniz. İstediğini yapmanın veya istediğin kişi olmanın bir zamanı varsa, şimdi tam zamanı!

Olumsuz olarak da, Mars-Merkür açısı, sabırsızlık, rekabetçilik ve açık sözlülük tartışmalara, çatışmalara ve krizlere yol açabilir. Keskin diliniz ve çabuk sinirlenmeniz aynı zamanda şiddetli rekabetlere, kamuoyunda skandallara ve kötü şöhrete neden olabilir. Aceleci düşünme, öfke ve düşünmeden konuşma eğilimi ve tartışma riskini de artırabilir.

Bir şeye karar vermek ve ona bağlı kalmak önemlidir. İşleri zamanında bitirmek, çok fazla şey yapmak veya çok çalışmak konusunda endişelenebilirsiniz. Acele ve düşünmeden hareket etmek kaza riskini beraberinde getirebilir. Bu nedenle düzenli aralar vermek ve rahatlamaya çalışmak önemlidir. Yavaşlayın, tavsiyeleri dinleyin ve önemli kararlar vermeden önce iki kez düşünün. Sabır, öngörü ve bilinçli görüşler geliştirmek, başarının anahtarlarıdır unutmayınız.

Yukarıda anlatılanlar Yükselen burçlar bazında şu konular kapsamında yaşanabilir:

Yükselen #Koçlar: Kariyer ve sosyal çevreniz, büyük umutlarınız

Yükselen #Boğalar: Uzaklar, inanç, felsefe, akademik hayat, yabancılar ve kariyer

Yükselen #İkizler: Paylaşılan gelirler, miras veya uzaklar, yabancı yerler

Yükselen #Yengeçler: Eş, partner, ortaklıklar ve dolaylı gelirler

Yükselen #Aslanlar: Yanında çalışanlar, günlük yaşam-çalışma alanı, eş-partner, hastalıklar

Yükselen #Başaklar: Çocuklar, spekülasyon, günlük yaşam alanı, çalışma yeri

Yükselen #Teraziler: Ev, gayrimenkul, aile içi, çocuklar

Yükselen #Akrepler: Kardeşler, iletişim, kısa seyahatler, aile içi

Yükselen #Yaylar: Maddi meseleler, gelirler, yakın çevre ve seyahatler

Yükselen #Oğlaklar: İmaj, kimliğiniz, yapmak istedikleriniz, kazancınız ve değerli saydıklarınız.

Yükselen #Kovalar: Ruhsallık, psikolojik deneyimler, arkanızdan dönen entrikalar, aydınlanma, kendinizle ilgili yapmak istedikleriniz

Yükselen #Balıklar: Sosyal çevreniz, çocuklarınız, büyük umutlarınız, kendiniz için yapmak istedikleriniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »