8 Aralık 2022 İkizlerde Dolunay
Aralık 1, 2022
21 Ocak 2023 Kova Yeni Ayı
Ocak 21, 2023

Oğlakta Yeni Ay 23.12.2022

23 Aralık 2022’de 1 drc #Oğlak burcu yeni ayında çok kalabalık bir toplantı var. Adeta duyan gelmiş. Güneş, ay, merkür, venüs, plüton hepsi organizasyon ve kontrol odaklı oğlak burcunda. İddialı, ihtiraslı, tutkulu ve hevesli yeni başlangıçlar söz konusu. Merkür retroya girmeden (fikir değiştirmeye açık) son gölgeli günlerinde. Aile içi, topluluklar içi ya da maddi somut sonuçları görüşmek tartışmak ve raporları sunmak için nihai veriler ışığında yıl sonu elde edilen kar/zarar odaklı şirket toplantıları yapma zamanını gösteriyor. Bunlara dayanarak yeni yıl hedef ve amaçların belirleneceği toplantılar.
Aynı zamanda aile ve dostluk bağlarını birleştirme, pekiştirme zamanları.

İçsel düzeyde, motivasyonlarımız ve amacımız üzerinde düşünmek için bir dakikanızı ayırmak için bir fırsat. Yaptığımız şeyleri neden yapıyoruz ve onları daha ileriye nereye götürmek istiyoruz?

Oğlak burcundaki Yeni Ay, #Koç burcundaki #Jüpiter ile gerilimli açı yapıyor. Jüpiter, Koç burcunda oldukça hızlı ilerliyor ve yeni aya ekstra bir iyimserlik ve kararlılık havası yayıyor olacak. Harekete geçme ve hedeflerimizin peşinden gitme zamanı.

Kare açı kararlılığımızı bir daha test ediyor. Dünyaya hayallerinizin neye dayanarak oluştuğunu göstermenin ve onların peşinden gitmek için gerekenlere sahip olduğunuzu gösterme zamanını ifade ediyor.

Merkür-Neptün Orta noktası vizyonlar ve rüyalarla doludur. Aralarındaki dengeyi koruyan Satürn, bu hayallerin gerçek olma potansiyeline sahip olup olmadığını kontrol ederek bir gerçekçilik unsuru ekliyor.

Sert olabilir ve olumsuzluğa teslim olabilir. Ancak şüpheciliğin sizi engellemesine veya ertelemesine izin vermeyin. Bunun yerine makul itirazları dikkate alın ve daha iyi bir plan yapınız.

Endişe etmeniz normaldir fakat ateşinize su dökmek yerine onu heyecana da çevirebilirsiniz. Başka ne yapabilirim? ya da neden olmasın? Korku veya bağlanma olmadan daha derine inmeye devam edin. Zihnin dolaşıp farklı alternatifler aramasına izin veriniz.

Venüs-Uranüs pozitif açısı, paranın aniden dışarıdan destek olarak gelebileceğini de söylüyor. Belki de romantik bir ilişki üzerinden…

Yalnızca Oğlak burcundaki Venüs, boş hayallere kolay kolay kanmaz. Somut, gerçekçi ve elle tutulur gözle görülür sonuç ister unutmayınız. İhtiyaçlarınız, istekleriniz, çözümünüz sağlam temellere oturmalı.

Hoş, keyifli bir yeni yıl dilerim…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »