10 Haziran 2021 Halkalı Güneş Tutulması İkizlerde
Haziran 10, 2021
Temmuz 2021 Gökyüzü Hareketleri
Temmuz 4, 2021

Jüpiter Geri Gidiyor

Şans, bolluk ve genişleme gezegeni #Jupiter (Balık ve Kova burcunda), 20 Haziran’dan 18 Ekim 2021’e kadar geri gidiyor. Retro yaparken, Jüpiter’in genişleyen enerjisi, içe doğru yönlendirilir. İçselleştirilir – yani bilgelik kazanırız, anlayış kazanırız ve doğruluk zenginliğimizden veya maddi bolluğumuzdan daha fazla büyürüz.

Jüpiter, Kova burcuna geri döndüğünde, geri gelen fırsatların sadece bencil kazanç amaçlı değil, ilgili herkesin iyiliği için kullanılıp kullanılmayacağını düşünmemizi ister. Bu transit aynı zamanda kendi bütünlüğümüzün dışında, herkesin ortak olarak inandığı bir doğruluk lehine davranıp, kişisel özgürlüğümüzden gereksiz yere vazgeçtiğimizi görme fırsatı da sağlar. Dolayısıyla bu geçiş, derin bir ruhsal ve felsefi büyüme zamanıdır.

Herhangi bir gezegenin geri gidişinde olduğu gibi, yaptığınız şeyleri yeniden inceleme, yeniden değerlendirme ve yeniden düşünme fırsatı veriliyor. Jüpiter’in durumunda bu, yavaşlamak ve büyük resmi düşünmek anlamına gelir. Yüksek amacınız ve gerçeğinizle aynı hizada olduğunuzu hissetmiyorsanız, bu #Retro, rotanızı ayarlamanız ve ölçülü olmanız için düzeltme alanı sağlayacaktır.

Jüpiter gerilemesi inancınızı, ideallerinizi ve inançlarınızı daha derinden sorgulamanıza da neden olabilir. Bu değerleri düzeltip bir şekilde hayata geçirmeniz sizin için çok önemlidir. Bunu yaparken, kişisel ahlaki pusulanızı özgünlükle yeniden ayarlayabilecek ve herkesin sizinle aynı bakış açısını paylaşmadığını görecek ve nihayetinde bunun bir sorun olmadığını kabul edebileceksiniz.

Gerileme, hayatınızı farklı bir ışık altında görmemize de yardımcı olacak. Şansa çok fazla güvendiyseniz, bu transit size nerede aşırı kayıtsız kaldığınızı gösterebilir ve size hayallerinizi gerçekleştirmek için belirli bir işi daha iyi/doğru yapmanız gerektiğini hatırlatabilir.


Öte yandan, gerileme dönemi, gerçekten ne kadar şanslı ve kutsanmış olduğunuzu da aydınlatabilir. Hayatınızdaki bolluğu gözden kaçırdıysanız, iyi talihinizin ve eşsiz hediyelerinizin farkına varabilir ve bu transit bitiminde daha büyük bir yaşam takdiri/tatmini kazanabilirsiniz.[…]
Bu geçiş, şansınızı test etmek için iyi bir zaman olmasa da (ör. kumar, risk alma vb.) eskiden başlanmış olan girişimlerinizi toparlamak, okula geri dönmek veya derslerinizi vermek, bir dereceyi bitirmek için harika bir zaman dilimi. Sakın kaçırmayın…

Bütünün hayrına olsun,

Sevgilerimle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »