Merkür’e Dikkat!
Eylül 1, 2021
Transit Jüpiterin Burçlara Etkisi
Ocak 3, 2022

2022’yi karşılarken…

2021 yılını Pluton ve Venus un Oğlaktaki birlikteliği ile biraz kaotik kapatıyor derken şans gezegeni #Jüpiter 28 aralıkta tüm zamanların en sevdiği burcu #Balık’a girdi bile. Bu, #2022’nin en çok beklenen astrolojik olaylarından birisidir. Yılın ilk yarısı 10 mayıs 2022’ye kadar balıkta kalacak olan Jüpiter bize, mistik, büyülü, sevgilerin yüksek olduğu zamanları, şans getirmeyi, ekstra bolluk, yaratıcılık ,sevgi, empati ve birlik içinde olmayı vaat ediyor. Bu şanlı yerleşimi en son 2011’de yaşamıştık.

Balık burcu, hepimizin birbirimizle bir arada var olduğumuzu ve bu nedenle kendimize ve birbirimize hassas bir şefkatle davranmamız gerektiğini hatırlatacaktır. Bu transit, topluluğumuz içersinde daha proaktif olmamız ve paylaşılan değerlere dayalı yeni bağlantılar oluşturmamız için bize ilham verecektir.

Aşk yılı olacağı için, partneriniz olsa da olmasa da romantizm ve flört havada uçuşacak demektir. Jüpiter’in Balık’ta geçirdiği süre boyunca, muhtemelen hayatınıza giren insanlarla daha derin bağlantınız olduğunu hissedeceksiniz, diğer insanların duygularını daha gerçekçi bir şekilde hissedecek ve başkalarının da size karşı daha fazla şefkat ve cömertlik içinde olduğunu algılayacaksınız.
Gerçek, yoğun aşk size doğru geliyor olabilir. Bir ilişkiniz varsa, partnerinizin gerçekten o olup olmadığını görmek için bu enerjiyi takip edin. Henüz ortalıkta yoksa, üzülmeyin. Bu sevgi dolu enerji, Jüpiter ile tutkulu #Venüs’ün kavuştuğu 30 nisanda doruğa ulaşacaktır. Aşık olmak, bir bağı derinleştirmek ve zamanınızı veya paranızı bir yatırıma yönlendirmek , özgürce yönlendirmek için harika bir zaman dilimi olacaktır.

Jüpiter’in Balık’taki enerjisi daha uyumlu ve birbirimizi anlamamıza neden olduğu için bu yıl da platonik ve ailevi ilişkilerimiz daha derin bir anlam kazanacaktır.
12 nisan 2022’de Jüpiter halen balık burcundayken, hayaller, fantezi ve rüyalar gezegeni olan #Neptün ile kavuşacak. Bu kavuşumun daha fazla romantizm ve yaratıcılığın yanı sıra, daha derin bir maneviyat duygusu getirmesi bekleniyor. Müzik, film, medya ve televizyon endüstrisinde balık burcu enerjisinin vurgulandığını biliyoruz. Bu birleşme büyük olasılıkla müzik kültürünü ve sinema dünyasını yeniden şekillendirecek. Bu kavuşumun hayallerinizi gerçekleştirmek ve “aşk, yaratıcılık ve sezgilerinizi ateşlemek için harika bir zaman” olduğunu unutmayın.

Balık sınırsız bir burçtur – sınır tanımaz. Yöneticisi olarak Jüpiter de benzer şekilde geniştir. Bu tür bir enerjiyi yönlendirmek zor olabilir. Kendi görünmez akıntılarına göre inip çıkar. Bu nedenle, Jüpiter’in görkemli vizyonları bazen zihni bunaltabilir. Delilikle yaratıcı kaos arasındaki ince çizgidir. Balık burcundaki Jüpiter için kurtuluş, aşkınlığa giden bir yoldur.

Bu yıl hayal gücünüzü ve sezginizi harekete geçirin. Hayatınızın nasıl görünmesini istediğinizi düşünün ve gerçekleştirin. Gerçekçi hayaller kurun.
Jüpiterin Balık burcunda kaldığı süre boyunca, bu gücü kullanmak ve hayatınızda, topluluğunuzda ve çevrenizdeki dünyada inanılmaz bir şey yaratmak için zamanınız var. İşlerin iyiye gittiğine dair bir işaret, umut arıyorsanız, işte bu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »