Koç Yeni Ayı
Nisan 1, 2022
Jüpiter Koç’ta 10 Mayıs – 28 Ekim 2022
Mayıs 18, 2022

12 Nisan 2022 Jüpiter-Neptün Kavuşumu

12 Nisan 2022’de gökyüzünde son yılların en muhteşem görünümlerinden #Jüpiter-#Neptün kavuşumunu yaşıyor olacağız. Ay sonuna kadar da Venüs, yüceldiği #Balık burcunda seyahat ederek bu kavuşuma destek verecek.

Bu güzel, sihirli ve ilahi etkileri hissetmek için kendinizi akışa bırakın sonsuz ilhamlara açın. Şifalı, olumlu terapi etkisi yaratan, güzel yüzleşmezler yapıp, affetmeyi başarabilir, sevgiyle negatif duygularınızdan arınabilirseniz bu enerjiyi olumlu bir sekilde kullanmış olacaksınız. Bu kavuşum sizi ve etrafınızdaki insanları daha cömert, etik ve manevi yapacaktır. En iyi insan olma ve dünyayı daha iyi bir yer yapma konusunda hevesli ve iyimser hale getirecektir.

Soyut teorileri anlama ve onları geniş ve kapsamlı bilginizle birleştirme yeteneği verecektir. Maceracı ruhunuz varsa birçok seyahate ve harika deneyimlere yol açabilir. Astroloji, meditasyon veya alternatif şifa gibi çeşitli ruhsal inanç sistemleri ve teknikleri hakkında bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Ayrıca yerine getirmeniz gereken özel bir kaderiniz veya paylaşmanız gereken manevi bir mesajınız olduğunu hissetmeniz, dini mistik deneyimler yaşamanız da mümkündür. Rüya görme, meditasyon ve psişik keşifler de ruhsal olarak büyümenize yardımcı olabilir.

Kendinizi genellikle iyimser ve aşırı şanslı hissedeceğiniz bir dönem olacaktır. Ortalamanın üzerinde bir servetin tadını çıkarsanız da, kumardan kaçınmalısınız. Büyük kazanabileceğinizi ve başarıya giden kısayolları kullanabileceğinizi düşünmek, bencil ve materyalist içgüdülerinizi ortaya çıkaracaktır. Herhangi bir durumun yalnızca olumlu tarafını görme eğilimi olacağından, olumsuz anlamda kayba ve utanmaya yol açabilir.

Gerçekçi olmayan beklentilere sahip olmanız, komplo teorilerine inanmanız veya karizmatik din adamları tarafından beyninizin yıkanması da yüksek olasılıklı olaylar şeklinde yaşanabilir.

Jüpiter Neptün kavuşumu, iş ilişkilerinde dikkatli olma zamanıdır çünkü bakış açınız çok genişler ve önemli detayları kaçırabilirsiniz. Ayrıca insanların sözlerine hemen kanma ve kayıplara, hayal kırıklıklarına açık olma olasılığınız da yüksektir.

Cömert, yardımsever ve merhametli hissedecek olacağınızdan, #Ramazan ayı etiğini de düşünerek, daha az şanslı insanlara veya değerli amaçlara yardım etmek harika bir tatmin ve başarı duygusu getirecektir.

Coşkunuz ve iyi niyetiniz çevreniz, başkaları, topluluğunuz ve genel olarak dünya için büyük bir fark yaratabilir çünkü şimdi büyüme, mutluluk ve başarı için çok fazla potansiyel var. Olumlu değerlendirmeniz dileğiyle,

Astroloji öğrencileri için ek bilgi :

23♓58’deki Jüpiter Neptün kavuşumu, 23♓47’de #Markab olarak adlandırılan Kanatlı At Pegasus’un eyerinde zor bir sabit yıldızla kavuşum gerçeklesecek.

Sabit yıldız #Markab onur, zenginlik, servet, ateşten kaynaklanan tehlikeler, kesikler, darbeler, bıçaklar ve ateş ve şiddetli bir ölüm verir.

Markab’ın her şeyden önce ruhsal ve zihinsel doğayı etkilediği, iyi bir zihin, entelektüel uyanıklık, genel olarak zihinsel güçler ve daha fazla propaganda faaliyeti yapma yeteneği verdiği söylenir.

#Jüpiter ile: Hukuki konulardan kaynaklanan sıkıntı ve kayıplar, yargı kararı veya sürgün ve sürgün tehlikesi.

#Neptün ile: Dengesiz veya anormal zihin, birçok hayal kırıklığı, duygusal, romantik, tatsız ortam, gizli düşmanlar, ev içinde uyumsuzluk, birçok kaza, erken yaşta şiddetli ölüm gösterebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »