Plüton Kovada…
Mart 27, 2023
Uranyen Prensipte Güneş Tutulması 20.04.2023
Nisan 17, 2023

Koç Güneş Tutulması

Koç Güneş Tutulması

Tutulmalar, kadersel olayları ve hayatımızdaki dönüş noktalarımızı gösterirler. Kendimizin yapamadığını, gökyüzündeki yıldızlar bizim için hayırlısı ne ise oluşturur.

20 Nisan 2023 Koç Güneş Tutulmasının çok fazla ENleri mevcut. Hibrid, yani ender olarak meydana gelen ve dünyanın bazı yerlerinde tam tutulma şeklinde, bazı yerlerinde de kısmi ya da gölgeli tutulma şeklinde görüleceği anlamında.

29 drc en üst derecede, #Koç Burcunda sabırsız, çok riske giren, çok agresif, tutulma yöneticisi #Mars yengeçte olumsuz, #Hades ile kavuşum ve Şirona kare, tutulma Pluton kareli (dönüşüm veya ölüm temalı, ya hep ya hiç), #Merkür Durağan S pozisyonunda, Ankara ve İstanbula göre Türkiye haritasında 12. evde konumlanmış durumda.

Tek iyi tarafı izdüşümsel olarak Türkiye’den gözlenemiyor olması. Çok şüküüür.

Bu tutulma her şeyi sarsma, insanlarda ve durumlarda önemli değişimler yaratma potansiyeline sahip ve yalnızca en derin hayallerimiz, hedeflerimiz ve arzularımızla uyumlu olanın kalmasına izin veriyor.

Gelen değişimi kucaklamamız ve eskiyi bırakmamız isteniyor. Önümüzdeki yolculuğa güvenme ve yeni fırsatlara ve deneyimlere açık ve anlayışlı kalma zamanı.

Önümüzdeki birkaç hafta içinde yapacağımız değişiklikler, önümüzdeki yıllarda yaşamlarımız üzerinde derin bir etkiye sahip olacak.

Öncü burçlar Koç, #terazi, #yengeç, #oğlak burcunun son derecelerinde gezegenleri olanları derinden etkileyecek. Ateş ve hava burçlarını (terazi hariç) olumlu etkileyecek diyebiliriz .

Pluto çok fazla enerji, güç ve motivasyon verir. İddialı ve kontrolcü olma eğilimiyle daha fazla güç ve etkiye duyulan ihtiyaçtan dolayı stres, ego çatışmalarına, güç mücadelelerine veya özgüveniniz, saygınız veya kimliğinizle ilgili krizlere yol açabilir. İlişkilerde manipülasyon, kıskançlık, tahakküm veya casusluğun konusu veya faili olabilirsiniz. Ne zaman duracağınızı bilmiyorsanız, yoğun, acımasız veya zorlayıcı davranışlar yıkıcı ve tehlikeli hale gelebilir. Aşırı durumlarda, psikolojik, fiziksel veya cinsel istismar dahi mümkündür. Ancak yoğunluğunuzu çok çalışmaya kanalize ederek, kendinizden emin iseniz her türlü zorlukla mücadele edebilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Bu, kötü alışkanlıkları ve yıkıcı ilişkileri ortadan kaldırmak için iyi bir tutulma. Artan bilinçli farkındalık, korkular, takıntılar, bağımlılıklar, bağnazlık veya ırkçılıkla başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Kontrol etme ihtiyacınızı feda ederek, daha yüksek bir seviyeye gelişebilir ve her şeyi akışına bırakabilir, rahatlayabilir ve daha az tehdit altında hissedebilirsiniz. Önemli bir dönüşüm, sizi acı ve ıstırabın derinliklerinden kurtaran bir yeniden doğuş mümkündür.

Hayatınızdaki amaçlarınızı, istek veya ilişkilerinizi gözden geçirmek için bir fırsat olduğunu, yapmak istedikleriniz için “son derece ateşleyici bir yakıt misali“ cesareti bulabileceğiniz bir altı ay sizi bekliyor.

Yine de tereddüt ediyorsanız Merkür retrosunun bitişini bekleyiniz ve doğru zamanlamayla 17 Mayıs 2023 (Jüpiter–Ay boğada kavuşum muazzam olumlu iken) yepyeni hedeflerinize adım atınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »