Uranyen Prensipte Güneş Tutulması 20.04.2023
Nisan 17, 2023
Büyük Kare, Kare Haç Kalıbı
Mayıs 25, 2023

Akrepte Üranüsyen Ay Tutulması

5 Mayıs 2023 14 drc akrepte Uranüsyen ay tutulması, Avrupanın doğusu, Türkiye ve Asyanın büyük kısmında görülecek.

Zorlayıcı, sürpriz çıkışlar, biraz korkutucu ve tedirgin edici, ani krizler yaratacak enerjiler doğuyor. Etkileri en az 6 ay sürebilir.

Yükselen akrep, kova, boğa ve aslanların veya bu burçta 14-18 derecede gezegenleri olanları öncelikli olarak etkileyecek.

Akrep Burcu, krizler sonrası dönüşüm, (büyük toplum) aile içinde yeni ayarlamalar, yeni düzenler oluşturma, önceliklerin tekrardan değerlendirilmesini talep ediyor.

Şok edici kadersel dönüşler, aşırı duygusal reaksiyonlar, baskılanmış streslerden dolayı patlamalar görülebilir. Yapılacak tek şey, yeni kimliğimizi kucaklamak, kabul etmek, yozlaşmış, köhnemiş, tüm eskilerin (kişi yada durumların ) gitmesine izin vermek.

Lüks harcamalarınızı abartmayınız ve banka online işlemlerinde acele etmeyiniz. Telefon yada iletişim hatalarına da dikkat ediniz.

Boğadaki retro merkür, eskiden çok beğendiğiniz tadları veya müzikleri geri getirebilir.

İlk başta şok edici olabilir fakat belki yeni durum hayırlara vesile olacak, önünüze çıkan yeni finansal fırsatları düşünün. Travmatik bir olay yaşıyorsanız bu aralar, belki olmanız gereken kişi henüz olamadınız. Dolayısıyla tutulma, gittiğiniz yolu düzeltmeye gelmiş gibi algılayınız.

Artık bu aşamada kaderinizin son versiyonu yazılmıştır. Korkularınız ile yüzleşmeye hazırlanın çünkü istediğiniz asıl hayat aslında korkularınızın arkasında olandır; tereddüt etmeyin ve kendi içinizdeki güce ulaşınız. Birçoğunun hayatında büyük hayat değişiklikleri veya ani sürprizler yaşanacaktır. Kendinize şunu sorunuz. Eski inanç, düşünce ve davranışlardan kurtulmaya, arınmaya ne kadar hazırım? Yeni başlangıçlara kucak açabilir miyim şu an?

Aslında hepimiz bir nevi tohumuz. Çok zaman önce toprağa dikilen, doğru zaman için karanlıkta bekleyen ve şimdi de büyümeye, yeryüzüne çıkıp yeni hayata gülümsemeye hazır olan, aydınlığa ışığa doğru uzanan mini mini fidanlarız. Büyük resmi görme zamanı gelmiştir. Yaşanacak herneyse hayrımızdadır. Cesaret ve umutla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »